Filmowanie z powietrza  
 Produkcja wideofilmowa  
 Produkcja telewizyjna 

Fotografia

 Montaż filmów
 Udźwiękowienie
Kontak

   Montaz filmów

 


 


Montaż jest niezwykle istotnym etapem każdej produkcji filmowej. Jednym z naszych podstawowych zadań jest zaabsorbowanie uwagi widza oraz wywołanie określonych emocji. Jest to proces równie istotny jak sama rejestracja materiału. Tak więc nakręcony dobrze na planie materiał jest dopiero połową sukcesu.

Aby powstał z niego pełnowartościowy film należy go jescze zmontować, skorygować obraz i dźwięk, dodać elementy graficzne, animacje, napisy i efekty specjalne, dodać podkłady muzyczne a następnie wybrać odpowiedni format i zapisać np. na płycie DVD dodając menu. Montaż realizujemy z materiałów które sami rejestrujemy lub z materiałów powierzonych.

Oferte kieruje do filmowców którzy ze względu na duzą ilość zleceń nie znajdują czasu na montaż oraz do osób prywatnych.

Jeśli posiadacie Państwo materiały filmowe, które ze zwykłego materiału roboczego, chcielibyście przekształcić w  film który będzie oglądany z żywym zainteresowaniem - zapraszamy.

Proponujemy Państwu również szereg usług związanych z archiwizacją nagrań:

  • archiwizacja materiału filmowego z nośnika analogowego (kaseta VHS) na cyfrowy (płyta DVD),
  • montaż materiału (z dowolnego źródła),
  • authoring DVD.

Swoją ofertę dostosowujemy do każdego indywidualnie w zależności od potrzeb klienta oraz długości materiału.

Zastosowanie najnowszych technologii, sprzętu oraz wiedzy pozwalają nam na uzyskanie najwyższej jakości stworzonego nagrania.

 

Dlaczego warto poddać montażowi materiały robocze?

Nagrywane filmy zawierają często mniej atrakcyjne fragmenty. Przez to płyta z filmem leży na półce a oglądanie go polega w głównej mierze na przewijaniu i "wyłapywaniu" co ciekawszych scen. Często film jest tak długi, że po pierwszym obejrzeniu, więcej go już nie włączymy.

W trakcie montażu filmu można z niego usunąć fragmenty które psują efekt oglądania. Często z 3 godzinnego materiału można zrobić pół godzinny reportaż, który będzie esencją całego filmu a starannie dobrane menu zapewni łatwy dostęp do wybranych scen. Dodatkowe opisy tekstowe będą krótko opisywały sceny a podkład muzyczny uprzyjemni oglądanie filmu.

 


Zobacz nasze filmy

 

 

 

 

 

© 2006 Aerofotofilm
Wszelkie prawa zastrzeżona.