Filmowanie z powietrza  
 Produkcja wideofilmowa  
 Produkcja telewizyjna 

Fotografia

 Montaż filmów
 Udźwiękowienie
Kontak

   Oferta dla firm

 


 


 

 

 

 

Film reklamowy jest niepowtarzalną okazją do zaprezentowania produktu, czy marki w pożądany przez ich właściciela sposób. Może to być produkcja dla najwięższego grona współpracowników, dla wszystkich pracowników firmy, czy wreszcie dla klientów biznesowych i indywidualnych.

Płyta CD lub DVD mogą stanowić oryginalną wizytówkę firmy i są jednocześnie wyjątkowo estetycznym i wygodnym źródłem informacji dla potencjalnych kontrahentów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów realizujemy:

Zrealizujemy dla Państwa:

Film reklamowo-promocyjny
Film opisujący produkt lub usługę wykorzystywany w reklamie telewizyjnej,  w materiałach marketingowych i konferencyjnych oraz na stronach internetowych przedstawiających ofertę,

Film firmowe
Film opisujący firmę, będącym działaniem Public Relations do wykorzystania w materiałach marketingowych i konferencyjnych oraz w salonach recepcyjnych Firm.

Filmy dydaktyczne

Film realizowany pod nadzorem dydaktycznym o tematyce przygotowanej przez specjalistę. Produkcja obejmuje wykonanie zdjęć wg zatwierdzonego scenopisu, postprodukcję wraz z udźwiękowieniem w odpowiedniej wersji (lub wersjach) językowej.

Filmy szkoleniowe
Film instruktażowy wykorzystywany do szkoleń pracowników czy też jako pomoc dydaktyczna itp...

Filmy instruktażowe

Multimedialne materiały reklamowe

Rejestracje konferencji

Fotoreportaże

   
   

 


Zobacz nasze filmy

 

© 2006 Aerofotofilm
Wszelkie prawa zastrzeżona.